02. 09. 2024

Aplikacijski inženir za pogonsko in krmilno tehniko

RegijaSavinjska regija

Področje delaStrojništvo / Tehnična dela

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Za naročnika, dobro stoječe, globalno poznano podjetje, iščemo samostojnega in izkušenega sodelavca, ki bo zasedel delovno mesto "Aplikacijski inženir za pogonsko in krmilno tehniko (m/ž)".
V kolikor imate izkušnje na področju električnih in mehanskih pogonskih tehnologij, znanje iz področja PLC programiranja, berite naprej.

Delovne naloge:
– Tehnično svetovanje in podpora strankam.
– Projektiranje pogonskih in krmilnih rešitev v sodelovanju s sodelavci in strankami.
– Predstavitev razvitih sistemskih arhitektur znotraj in zunaj podjetja.
– Notranje in zunanje usposabljanje o izdelkih.
– Sodelovanje pri oblikovanju in vzdrževanju specifikacij pogonov, prilagojenih posameznim strankam.
– Konfiguracija in parametrizacija pogonskih rešitev interno in eksterno.

Pričakujemo:
– Opravljeno tehnično usposabljanje s področja elektrotehnike, mehatronike ali avtomatizacijskih tehnologij.
– Praktične izkušnje na področju električnih in mehanskih pogonskih tehnologij je prednost.
– Samostojnost, samoiniciativnost in močne komunikacijske sposobnosti.
– Znanje programiranja PLC sistemov v IEC61131-3 (Siemens, Beckhoff, CodeSys itd.).
– Tekoče predstavitvene veščine v angleščini.
– Pripravljenost na potovanja po Sloveniji, Hrvaški in BiH.

Nudimo:
– Program individualnega uvajanja, prilagojen vašim potrebam s specializiranimi tečaji usposabljanja.
– Priložnost, da postanete del dinamično rastočega podjetja z visoko motivirano ekipo.
– Fleksibilen delovni čas, možnost parkiranja pri prostorih podjetja, košarica sadja, delavnice za zdravje s ponudbo o prehrani in vadbi, pisarna na domu itd.
– Privlačno plačilo, dober regres in 13. plačo, služben avto.

Lokacija dela: Celje

Zainteresirane kandidate, vabimo, da oddajo svojo prijavo z življenjepisom preko povezave "Prijavi se".

Za več informacij smo z veseljem na voljo na telefonski številki: 051 690 792 (Lana) ali preko e-mail naslova: lana.kiric@adecco.si
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Lana Kirič