10. 09. 2024

Dostavljalec materiala v proizvodnji (m/ž)

RegijaPodravska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Imate izkušnje z delom v proizvodnji ter željo po novem znanju? Za zelo uspešno podjetje, katerega uspeh odlikuje hitra odzivnost vseh zaposlenih na spremembe ter njihova motiviranost in predanost kakovostnemu opravljanju dela, iščemo osebo za oskrbovanje proizvodnih linij z materialom, za delovno mesto "Dostavljalec materiala v proizvodnji (m/ž)".

Nudimo:
- redno zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročne zaposlitve,
- delo 5 dni na teden,
- možnost napredovanja in strokovnega razvoja,
- različne ugodnosti za zaposlene.

Opis delovnega mesta:
- oskrbovanje proizvodnje,
- dostava potrebnega materiala iz in v skladišče,
- skrb za urejenost delovnega okolja,
- ter druga dela po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo:
- natančnost in zanesljivost,
- pripravljenost na delo v treh izmenah,
- željo po novem znanju in napredovanju.

Pričetek dela: takoj.

V kolikor ste se prepoznali v opisu, vas vabimo, da se prijavite z oddajo življenjepisa preko povezave "PRIJAVI SE".  Za več dodatnih informacij sem vam z veseljem na voljo na telefonski številki 031 395 451 (Mojca) ali na mojca.babsek@adecco.si

Vse prijave bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka JN -092024-83287

Objavil/a: Mojca Babšek