03. 09. 2024

Komisionar/viličarist (m/ž)

RegijaOsrednjeslovenska regija

Področje delaSkladiščenje

Tip dela:Splošna delovna mesta

Iščemo zanesljive in motivirane posameznike za delovno mesto komisionarja ali za delo viličarista (m/ž). Če ste natančni, organizirani in uživate v dinamičnem delovnem okolju, kjer je vsak dan drugačen, vas vabimo, da se pridružite naši ekipi. Vas zanima, kakšne bi bile vaše vsakodnevne naloge? Berite naprej in izkoristite to priložnost!

Delovne naloge:
- Prevzem in priprava blaga za skladiščenje,
- natančno komisioniranje in priprava naročil za dostavo,
- skrb za pravilno razporeditev izdelkov,
- izvajanje inventur,
- zagotavljanje reda in čistoče v skladišču.
Naloge za viličarista vključujejo:
- Upravljanje in vzdrževanje viličarja,
- premeščanje blaga znotraj skladišča.

Pričakujemo:
- Razumevanje slovenskega jezika,
- sposobnost učinkovitega dela z blago,
- pripravljenost na delo v več izmenah,
- spoštljiv odnos do sodelavcev,
- izpit za viličarja (za kandidate, ki se prijavljajo za delo viličarista).

Nudimo:
- Delo v dveh izmenah,
- prijeten in podporen delovni kolektiv,
- stimulativno delovno okolje,
- možnost osebnega in poklicnega razvoja.

Lokacija dela: Radomlje

Če se prepoznate v opisu delovnih nalog, vas vabimo, da se prijavite na prosto delovno mesto komisionarja oziroma viličarista. Svojo prijavo oddajte s klikom na gumb "Prijavi se" ali pokličite na telefonsko številko 041 375 080 (Tjaša), kjer smo vam z veseljem na voljo za vsa dodatna vprašanja.
Veselimo se srečanja z vami in vašega potencialnega sodelovanja pri ustvarjanju učinkovitega delovnega procesa.

Rok za prijavo je do 3.10.2024
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tjaša Miklič