11. 09. 2024

Pek (m/ž)

RegijaPodravska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Ali ste posameznik, ki ga veseli priprava pekovskih izdelkov? Ste človek, ki ga veseli delo v pekarni večjega podjetja ter vam delo ob zgodnjih urah ne predstavlja posebnih izzivov? Če ste odgovorili z DA, potem je ta oglas za vas! Za našega naročnika iščemo delovno mesto »PEK (m/ž)«.

Nudimo:
- enoizmensko delo ob zgodnjih urah (konec že ob 11.00 oz. po dogovoru)
-dober finančni paket z vsemi dodatki
-regres ter izplačilo vseh nadur
-nagrajevanje za dobro opravljeno delo
-možnost napredovanja

Opis dela:
- dopeka izdelkov
-peka različnih vrst pekovskega peciva in kruha
-različna dela pri izdelavi pekovskega peciva in kruha
-nalaganje pekovskih izdelkov na police
- kontrola kakovosti pekovskih izdelkov
-skrb za red in čistočo na delovnem mestu

Pričakujemo:
- veselje do dela z ljudmi
- odgovornost, organiziranost in učinkovitost
- izkušnje s podobnih področjih kot prednost

Lokacija dela: Maribor
Pričetek dela: takoj

Prijave:
V kolikor ste se prepoznali v opisu in vas je oglas nagovoril, vas vabimo, da oddate svojo prijavo s klikom na gumb "PRIJAVI SE".  Za več dodatnih informacij sem vam z veseljem na voljo na telefonski številki 031 395 451 (Mojca) ali na mojca.babsek@adecco.si

Vse prijave bodo obravnavane diskretno.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka JN -092024-83099

Objavil/a: Mojca Babšek