12. 09. 2024

Pralec opreme (m/ž)

RegijaPodravska regija

Področje delaSkladiščenje

Tip dela:Splošna delovna mesta

Imate radi razgibano delo? Potem imamo morda pravo priložnost za vas. Uspešno in priznano podjetje vabi v svojo ekipo sodelavca na delovno mesto: "Pralec" (m/ž).

Nudimo:
- delo v uspešnem podjetju,
- zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
- redno plačilo,
- delo v dveh izmenah,
- pozitivno in urejeno delovno okolje,
- možnost osebne rasti.

Opis delovnega mesta:
- pranje premičnih posod za polizdelke;
- pranje opreme in delovnih pripomočkov;
- skrb za red in čistočo celotnega delovnega prostora;
- opravljanje drugih nalog po navodilih nadrejenega glede na usposobljenost.

Pričakujemo:
- natančnost in zanesljivost,
- odgovornost do dela,
- dobro fizično pripravljenost.

Kraj dela: Maribor.

Zainteresirane kandidate, ki se prepoznate v opisanem vabimo, da posredujete svojo prijavo z življenjepisom s klikom na "PRIJAVI SE". Za morebitne dodatne informacije smo vam na voljo na telefonski številki 031 395 451 (Mojca).

Vse prijave bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Mojca Babšek