03. 06. 2024

Projektni vodja – elektroenergetika (m/ž)

RegijaSavinjska regija

Področje delaStrojništvo / Tehnična dela

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Si inženir s strastjo do obnovljivih virov energije in elektroenergetike? Želiš sodelovati pri načrtovanju in izvajanju projektov na področju obnovljivih virov energije (OVE) in energetskih rešitev? Potem iščemo prav tebe za delovno mesto "Projektni inženir na področju elektroenergetike (m/ž)".

Opis delovnega mesta:
- odgovornost za tehnično vodenje izvedbe projektov sončnih elektrarn – s poudarkom na obvladovanju elektro-tehniškega dela projekta,
- samostojno usmerjanje podizvajalcev in dobaviteljev,
- iskanje najboljših rešitev v okviru pogodbe – upoštevajoč razmerje cena/kvaliteta,
- kalkulacije in priprava ponudb za elektro instalacije in opremo,
- povpraševanja za izvedbo, kontrola prejetih ponudb, izbor izvajalcev za izvedbo elektro instalacij,
- neodvisen nadzor in kontrola stroškov, razporeda in kakovosti projektnih aktivnosti,
- samostojna priprava potrebne tehnične dokumentacije za izvedbo projekta,
- sodelovanje pri tehničnih prevzemih projektov,
- celovita tehnična izvedba projektov OVE in HVAC,
- razvoj procesnih rešitev,
- priprava tehničnih rešitev in tehnične dokumentacije.

Od vas pričakujemo:
- zaželena zaključena izobrazba višjih, visokih strokovnih ali univerzitetnih smeri (najmanj VI. stopnja) s področja elektrotehnike, ni pa pogoj, kandidat je lahko tudi zadnji letnik študijskega programa,
- zaželene so delovne izkušnje na področju elektro projektiranja,
- veselje do dela in pripravljenost za nenehno izpopolnjevanje,
- sposobnost timskega dela,
- natančnost, samostojnost, inovativnost, zanesljivost, odgovornost in visoko motiviranost,
- sposobnost logičnega sklepanja,
- poznavanje področja elektrotehnike in energetike ter zelenih tehnologij,
- znanje angleškega jezika,
- vozniški izpit B kategorije.

Ostala znanja in kompetence:
- zaželene izkušnje pri vodenju projektov,
- strokovni izpit za pooblaščenega inženirja ali vodjo del (zaželen, ni pa pogoj),
- komunikativnost in sposobnost timskega dela,
- samoiniciativnost, osredotočenost na rezultat,
- poznavanje principov informacijske varnosti.

Nudimo:
- zaposlitev za nedoločen čas v hitro rastočem podjetju s 6 mesečno poskusno dobo,
- delo v mladem, motiviranem, prijetnem kolektivu ter urejenem delovnem okolju,
- možnost dodatnega izobraževanja in osebnega razvoja,
- strokovno mentorstvo,
- redno in stimulativno plačilo, z regresom in božičnico,
- priložnost za osebni in karierni razvoj,
- stimulativen osebni dohodek.

Zainteresirane kandidate, vabimo, da oddajo svojo prijavo z življenjepisom preko povezave "Prijavi se".

Za več informacij smo z veseljem na voljo na telefonski številki: 051 690 792 (Lana) ali preko e-mail naslova: lana.kiric@adecco.si
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Lana Kirič