03. 09. 2024

Sezonsko delo na oddelku priprave biskvitnega peciva (m/ž)

RegijaGorenjska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Priložnost za sladkosnede! Pridružite se naši ekipi!

Ste navdušeni nad vonjem sveže stopljene čokolade in ostalih slaščic?
Radi vidite, kako nastajajo sladki užitki?

Imamo odlično novico za vas! Iščemo nove člane za našo ustvarjalno in okusno proizvodnjo čokolade.

Delovno mesto"Proizvodni delavec za pripravo biskvitnega peciva (m/ž)"
Lokacija dela: Lesce

Kaj vam ponujamo:
1. Sladki ustvarjalni prostor: Delo v dobro opremljeni proizvodnji čokolade, kjer boste postali pravi mojstri čokoladnih umetnosti.
2. Okusne ugodnosti: Dnevno boste obkroženi z vonjem sveže pripravljene čokolade – popoln raj za vaše brbončice!
3. Timsko delo: Delo v pozitivnem in sodelovalnem okolju, kjer boste postali del čokoladne družine.
4. Priložnost za rast in možnost dolgoročno sodelovanje.

Vaše delovne naloge:
- Priprava čokoladnih mas in nadevov,
- priprava in peka potic,
- pakiranje končanih izdelkov,
- skrb za čistočo delovnega prostora in strojev.

Kaj od vas pričakujemo:
- Natančnost pri delu,
- zanesljivost in odgovornost do dodeljenih nalog,
- pripravljenost za delo v dopoldanski in popoldanski izmeni

Oddajte svojo prijavo s klikom na gumb "Prijavi se" in si zagotovite mesto na razgovoru.
Za vsa dodatna vprašanja smo vam z veseljem na voljo na telefonski številki 051 224 747.

Veselimo se vaših prijav.
Rok za prijavo velja do 20.9.2024
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Žiga Sitar