12. 09. 2024

Steklopihač (m/ž)

RegijaObalno-kraška regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Bi se označili za ročni tip človeka, ki se ne ustraši izziva in je motiviran za učenje? Imate dobro oko za detajle? Vas beseda »zanesljivost« opisuje in si želite stabilne zaposlitve?
Če ste na zgornja vprašanja odgovorili z »DA«, berite naprej!
Družinsko podjetje, ki se ukvarja z butično proizvodnjo izdelkov iz stekla po naročilu, v svojo ekipo vabi natančne in vztrajne posameznike, ki si želijo priučiti novih znanj, na delovnem mestu »steklopihač (m/ž)«.

Nudimo vam:
- Celovito uvajanje v delo pod mentorstvom steklopihačev,
- Stabilno zaposlitev, z željo po dolgoročnem sodelovanju,
- Zaposlitev v eni izmeni (pripravljenost na občasno opravljanje druge izmene),
- Možnost napredovanja znotraj podjetja,
- Izplačilo nadur, regresa, božičnice in stimulacije za dobro opravljeno delo,
- Nadpovprečno izplačilo po opravljenem obdobju uvajanja.

Vaše delovne naloge bi obsegale:
- Oblikovanje izdelkov po naročilu,
- Proizvodnja izdelkov s pomočjo pihanja stekla,
- Skrb za natančno in odgovorno opravljeno delo,
- Druga dela v steklopihaštvu (brušenje, vizualna kontrola),
- Druga dela po navodilih nadrejenega.

Od vas pričakujemo:
- Natančnost, zanesljivost,
- Pripravljenost na učenje,
- Pripravljenost na občasno delo med vikendi,
- Dobro razvite ročne spretnosti.

Lokacija dela: Kozina

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem oglasu, vas vabimo, da svojo prijavo oddate s klikom na gumb ''Prijavi se!''. Za več informacij smo na voljo na telefonski številki: 051 390 235 (Julija).

Rok prijave: 12.10.2024
Vse prijave obravnavamo diskretno.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Julija Jogan