12. 09. 2024

Team Leader Support HR

RegijaObalno-kraška regija

Področje delaKadrovanje / Upravljanje s človeškimi viri

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Če imate izkušnje na področju vodenja, vam administrativno delo z uporabo računalnika ne predstavlja težav in popolnoma obvladate italijanski jezik, morda iščemo prav vas!
Naš naročnik, uspešno podjetje s sedežem v Italiji, v svojo ekipo vabi izkušen profil na delovnem mestu »Team leader support HR«.

Nudimo:
•    Delo v stimulativnem okolju, z možnostjo napredovanja,
•    Pogodbo za nedoločen čas,
•    Redno izplačilo plače, povračilo stroškov prevoza in malice,
•    Izplačilo regresa in možnost bonusa za odlične rezultate,
•    Delo v dopoldanski izmeni, od ponedeljka do petka.

Vaše naloge:
•    Načrtovanje, koordiniranje in usmerjanje trenutnih in novih dejavnosti,
•    Upravljanje s podatki za mesečno obračunavanje storitev strankam,
•    Pomoč in svetovanje strankam,
•    Upravljanje in izobraževanje kadra, izvajanje razgovorov in ocenjevanj,
•    Vodenje skupine z namenom doseganja zastavljenih ciljev,
•    Vnos, obdelava in arhiviranje podatkov.

Pričakujemo:
•    Zanesljivost, vestnost in natančnost,
•    V. stopnjo izobrazbe (ekonomsko-prodajna, upravno-administrativna ali druga ustrezna smer),
•    Odlično govorno in pisno znanje italijanskega jezika (C2), zaželeno znanje angleškega jezika (B1/B2),
•    Poznavanje dela z računalnikom: aktivno poznavanje Microsoft Office programov,
•    Delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu.

Kraj zaposlitve: Koper, Slovenija

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem oglasu, vas vabimo, da svojo prijavo oddate s klikom na gumb ''Prijavi se!''. Za več informacij smo na voljo na telefonski številki: 051 390 235 (Julija).
Rok prijave: 12.10.2024
Vse prijave obravnavamo diskretno.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka JN -092024-83352

Objavil/a: Julija Jogan