11. 09. 2024

Vodja prašne lakirnice (m/ž)

RegijaOsrednjeslovenska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Za podjetje v okolici Ljubljane, ki se ukvarja z dobavo in proizvodnjo elektronskih ter merilnih instrumentov, iščemo kandidata za Vodjo prašne lakirnice (m/ž). Podjetje, ki deluje že od leta 1957, je globalno priznano po kakovosti svojih izdelkov.

Kaj vam ponujamo?

Podjetje raste skupaj z zaposlenimi in ponuja:

  • redna izobraževanja,
  • možnost napredovanja,
  • 13. plačo,
  • božičnico,
  • nagrade in stimulacije za uspešno opravljeno delo.

Opis dela

  • Delo obsega vodenje ekipe 10 zaposlenih v 2-izmenskem delovniku.
  • Uvajanje novih sodelavcev,
  • Večji del dela bo potekal v dopoldanski izmeni, vendar je občasno potrebno delo tudi preko polnega delovnega časa.
  • izvajanje del po navodilih nadrejenega,
  • branje delavniških risb in toleranc,
  • organizacija dela.

Kaj pričakujemo?

  • izobrazba smer ličar ali primerljive delovne izkušnje,
  • osnovno znanje branja delavniških risb in toleranc,
  • zanesljivost, odgovornost in visoka motiviranost,
  • izkušnje z vodenjem delovne ekipe in organizacijo dela (prednost),
  • izkušnje s prašnim lakiranjem,
  • natančnost in zanesljivost,
  • pozitiven odnos do dela,
  • vozniški izpit B-kategorije in lasten prevoz,
  • željo po dolgoročnem sodelovanju.

Delo poteka v okolici Ljubljane.

Rok za prijavo: 30.9.2024

Če vas delo zanima, vas vabimo, da se prijavite preko povezave "Prijavi se!" ali pokličite na telefonsko številko 031 707 067 (Tian).

Veselimo se vaših prijav!

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tian Brun