12. 08. 2024

Vodja tehnologije (m/ž)

RegijaSavinjska regija

Področje delaIT / Telekomunikacije

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Opis
Iščemo Vodjo tehnologije, ki bo s svojimi naprednimi, tehničnimi znanji in vodstvenimi sposobnostmi pomagal usmerjati tehnološki razvoj našega podjetja. Če imate strast do inovacij, poglobljeno razumevanje sodobnih tehnologij ter izkušnje z vodenjem tehničnih ekip, vas vabimo, da se pridružite naši ekipi  na delovno mesto "Vodja tehnologije (m/ž)" in prispevate k nadaljnjemu uspehu podjetja.

Opis delovnega mesta:
• Načrtovanje, planiranje, organiziranje in vodenje operativnega dela v tehnologiji ter določanje strateške in operativne cilje enote v skladu s strategijo in cilji enote.
• Planiranje in vodenje projektov ter razvijanje tehnoloških rešitev in postopkov za proizvodnjo aparatov in komponent, pri čemer je prisotno tudi sodelovanje pri njihovi uvedbi v proizvodnji.
• Koordiniranje priprave in izvedbe rešitev na področju dela enote ter spremljanje funkcijskih smernic, metodologije in politike.
• Sodelovanje z drugimi službami in zunanjimi partnerji pri razvojnih nalogah in projektih.
• Samostojno opravljanje dodatnih del, ki ustrezajo strokovni izobrazbi, znanju in sposobnostim ter so povezana z nalogami, opisanimi v delovnem mestu.
• Odgovornost za dosego ciljev enote, rezultatov njenega poslovanja ter zagotavljanje dodane vrednosti.

Od kandidatov pričakujemo:
• Poznavanje naprednih tehnologij v kontekstu industrijske revolucije 5.0.
• Znanje in uporaba programa AutoCAD.
• Znanje in uporaba programske opreme za modeliranje, npr. NX Unigraphics.
• Poznavanje programa SAP.
• Dobro poznavanje in uporaba okolja MS Windows ter programov Office (Word, Excel, PowerPoint), vključno z internetom in e-pošto.
• Znanje angleškega jezika (pisno in govorno).
• Sposobnost učinkovitega dela v timu.
• Proaktivnost in pozitivna naravnanost pri reševanju problemov.

Nudimo:
• Ambiciozno delovno okolje z izkušenim vodstvom, ki spodbuja ustvarjalnost in izražanje lastnih idej.
• Zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim obdobjem.
• Stimulativno plačilo.
• Možnost napredovanja.
• Raznoliko delo v dinamičnem okolju.

Kraj dela: okolica Celja

V kolikor želite biti del pomembne razvojne skupine in skupaj soustvarjati ter graditi zgodbo o uspehu, vabljeni k prijavi.
Za dodatne informacije smo na voljo na telefonski številki: 051 690 792 (Lana) ali preko e-mail naslova: lana.kiric@adecco.si

Vse prijave bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka JN -082024-82734

Objavil/a: Lana Kirič